Chci se učit čchi-kung. Kde mám začít?

 

Získejte základy čchi-kungu balíček 1 a 2.  V podstatě to je dvoudenní pracovní seminář, zhuštěný na 8 zvukových CD (11 hodin) a 2 DVD (3.5 hodiny) a dva ebooky, (každý má 130 stránek s tucty ilustrací). V tomto kursu je toto hodně zhuštěno.

Tyto metody vám poslouží na celý život. Základy čchi-kungu 1 a 2 jsou zaměřené jak na cvičení čchi-kungu, tak na teorii za nimi. Po absolvování tohoto kursu si dokážete inteligentně zvolit z ostatní nabídky.

Balíček je hodně zlevněný. Ušetříte $110 oproti nákupu samostatných položek. Máte celý rok na otestování, uvidíte, jestli to u vás funguje Jednoletá 100% záruka vrácení peněz odstraní všechna rizika. Nemůžete ztratit. Spíše to bude největší vítězství vašeho života.

Někteří lidé budou mít zvláštní potřeby a mohou si zvolit začít delším lékařským čchi-kung cvičením jako je Hluboce léčivý čchi-kung. Jiní se mohou cítit být přitahováni, aby začali s formou půvabných pohybů jako je Tchaj-ťi k osvícení, známé také jako Prvotní čchi-kung. Obě tato nezávislá čchi-kung cvičení nabízejí báječný vstup do zážitku harmonické vysoké energie. Ale potřebují o něco delší čas ke cvičení a z toho důvodu vyžadují více disciplíny.

Ale dokonce, i když začínáte jiným čchi-kung cvičením, naučení se základům čchi-kungu 1 a 2 velmi obohatí vaše prožití delších čchi-kung forem. Jestliže si koupíte základy 1 i 2 a něco dalšího, co vás zajímá, ušetříte na přepravě, a budete mít cenné zdroje k osobnímu růstu snadno přístupné ve svém domově.

Kontakt

Jaroslav Holeček jaroslav.holecek@seznam.cz