Proč kombinovat Pět zvířat a Šest léčivých zvuků?

 

Inovoval jsem pět zvířat a šest léčivých zvuků spojením do jedné formy čchi-kungu. Tradičně to byly dvě samostatné formy. Ve "hře pěti zvířat" je zdůrazněný pohyb, "šest léčivých dechů" je zaměřeno na zvuk. Zjistil jsem, že když je dáte dohromady máte super-silnou, super-efektivní formu.

To je to, co mají lidé v Americe rádi. Chtějí něco, co obsahuje všechno - "má kompletní příslušenství"- propojené dohromady do jednoho modelu, který jednoduše funguje. Tato integrovaná forma čchi-kungu to obsahuje. Platíte pouze za jeden produkt, ale získáte dvě technologie zabudované do něj. Je to tak výhodný obchod, že bych možná měl zvýšit cenu! Obsahuje léčivě-pohybovou technologii pro fyzické tělo a zvukem-léčivou technologii pro psychologické já. A je zde mnoho efektů křížení a synergie mezi těmito dvěma metodami. 

Začlenil jsem do těchto pěti zvířecích zvuků – šesti léčivých zvuků formu objevování vnitřní alchymie, aspekty, které nazývám taoistickou hlubinnou psychologií. Takže lépe pochopíte, proč se potřebujete spojit s malým zvířetem skrytým ve vnitřní rodině, které ovládá vaši osobnost a propůjčuje vášeň vašim touhám. Můžete tento kurs nazvat kombinací čchi-kungu a tím, co je někdy nazýváno „šen-kung“ (pinyin, Shengong). To znamená "dovednost v kultivaci ducha".

Tyto dvě metody dohromady zajistí rychlé očištění. Je to o uvolnění, je to o opuštění. Pohyby mobilizují vaši tělesnou substanci (ťing) a krev, nehlasné léčivé zvuky rozvibrují a uvolňují každou uvězněnou čchi v této mobilizované krvi.

Každý dnes ví, že se všichni opíráme o věcí, které jsou uvězněny v našem těle. Těch se musíme nějak zbavit, to není pro nikoho nic nového. Potřebujeme je uvolnit, aby námi mohlo protékat cosi nového a čerstvého.  Velkou otázkou je vždycky "jak?". Proto za to platíme velké peníze lékařům a terapeutům. Nesnažím se nikomu vzít obchod, chci jenom vsadit na lidi usilující o dosažení vlastní kontroly svého byznysu - svého zdraví.

Číňané testovali tyto levné, kutilské technologie zabudované do těchto dvou forem čchi-kungu po tisíce let. Nikdo nic nedělá tisíce let, pokud to nefunguje. Není to new age - je to staré, velmi staré. Pojďme se pustit do prvního z nich. Postavte se prosím.

 

Kontakt

Jaroslav Holeček jaroslav.holecek@seznam.cz