Uznání za hluboce léčivý čchi-kung

 

Toto jedno dlouhé vysvědčení hovoří za vše. Bylo napsané PhD. graduovaným studentem matematiky, který se následkem léčení touto formou rozhodl přijít a stát se instruktorem Léčivého Tao: 

Hluboce léčivý čchi-kung je moje absolutně nejoblíbenější forma čchi-kungu, jedna s nejúčinnějších, na kterou jsem narazil. Hned na začátku jsem dokázal použít tento čchi-kung na pomoc při překonání emocionálních a energetických potíží, před kterými jsem se ocitl na konci dlouhodobého vztahu. Má magickou kvalitu, která pomáhá odstranit návykové obvyklé vzory, ať už fyzické nebo emocionální. 

Po zdravotní stránce, jsem dokázal zkrátit trvání fyzických nemocí pomocí této formy. Navzdory mizernému a nepříjemnému pocitu při praxi, jsem měl nachlazení a chřipku  mnohem kratší čas, než jsem pokládal za  možné.

Objevil jsem u této formy jednu obdivuhodnou záležitost, vypadá to, že funguje na více úrovních. Když jsem se formu teprve učil, zjistil jsem, že části formy které se mi opravdu líbily, mi poskytly okamžité výhody. K mému překvapení jsem zjistil, že části formy, které se mi tolik „nelíbily“, vytváří hluboké změny, které mne zasáhly po několika dnech. Navíc jsem zjistil, že forma je skutečně s pokračováním praxe stále účinnější (silnější). Jako kdyby opakovaná praxe způsobila „hlubší“ naladění.

Je to báječná ceremoniální forma na cvičení při slunovratech a rovnodennostech. Zvláště jsem zjistil, že když praktikuji hluboce léčivý čchi-kung při zimním slunovratu, vytváří v mém životě úžasné náhlé změny překvapivě o několik týdnů později.

Není potřebná žádná zkušenost s Léčivým Tao, když se chcete učit tuto formu (ve skutečnosti, to byla první věc, kterou jsem se učil), a v tom případě forma poskytuje báječný celkový přehled věcí, které se  budete později učit a dozvídat více do hloubky. Později, jak se vaše znalostní báze zvyšuje, najdete porozumění prohloubení formy a objevíte jak formu dále posílit.

Celkově vzato, nemohu tuto formu než doporučit.

Steve Sy

Kontakt

Jaroslav Holeček jaroslav.holecek@seznam.cz