Jak funguje hluboce léčivý čchi-kung?

 

Hluboce léčivý čchi kung byl původně nazýván lékařský čchi-kung. Jednoduchá verze byla úspěšně používána po desetiletí v čínských nemocnicích na léčení široké palety chronických nemocí. Toto je "samoléčicí" forma lékařského čchi-kungu.
 
Tato DVD verze formy čchi-kungu byla extra nabita Michaelem Winnem, použitím jeho rozsáhlých znalostí vnitřní alchymie. Afirmace na aktivaci emočního těla, připojené barvy, zvuky, modifikace kanálů a zaměření "i" neboli soustředění mysli velmi posilují jeho účinnost.
 
Tato sada čchi-kungu má 6 částí. Máte-li málo času, můžete praktikovat jednu nebo dvě části, ještě s významným účinkem. Pokud cvičíte všech šest dohromady, je forma neobyčejně účinná. Může někdy vytvořit nesmírně silný tok čchi, dost na to, aby vám na konci cvičení stály vlasy.
 
Hluboce léčivý čchi-kung kombinuje to nejlepší z feng šuej zaměřeného na tělo nebo čchi-kung směrů, alchymistického léčivého procesu míchání opačných polárních sil, terapie barev, šesti léčivých zvuků, tělesného pohybu v posvátných geometrických vzorech aktivující osm mimořádných cév a subtilní dýchání čchi, které spojí a nasytí lidské tělo čchi ze zemského energetického těla.
 
Součinnost mezi těmito všemi pokročilými metodami vám spíše pomůže obrodit a úplně obnovit a občerstvit energetické tělo, než snaha "upevnit" dysfunkční aktivní vzory vašeho starého já.
 
Hluboce léčivý čchi-kung učí tajemství úplného vyprazdňování těla od jeho starých vzorů nemocné energie, a potom ho znovu naplní použitím čchi ze Slunce a hluboké Země. Části z této formy jsou použity v tréninku Michaela Winna ve vyšších alchymistických formulích od Oblaka, s hlubším vnitřním tréninkem, který není na tomto DVD. Ale pohyby na DVD jsou jednoduché a mohou být prováděny kýmkoliv, včetně (s nepatrnou modifikací) vozíčkáři nebo lidmi upoutanými na lůžko.

 

Kontakt

Jaroslav Holeček jaroslav.holecek@seznam.cz