Mám si obstarat pouze DVD Hluboce léčivý čchi-kung?

Mám si obstarat pouze DVD Hluboce léčivý čchi-kung nebo společně s dalším DVD léčebného čchi-kungu?

 

Hluboce léčivý čchi-kung doplňuje mnoho dalších DVD s léčivým čchi-kungem. Může být úspěšně praktikován samostatně nebo ve spojení s dalšími léčivými formami čchi-kungu, jako je 5 zvířat dělajících 6 léčivých zvuků, otevření proudu čchi v oběžné dráze, dýchání oceánu, nebe a velké srdeční dýchání, vnitřní dýchání čchi a čchi-kung 8. mimořádných cév.

Každá forma čchi-kungu trénuje jiný aspekt energetického těla. Domácí studijní kurzy vám poskytnou vnitřní praxi hodící se ke každé z této pohybových forem čchi-kungu. Hluboce léčivý čchi-kung kombinuje jisté základní prvky ze všech těchto forem čchi-kungu.

Jako samostatná forma je asi nejdokonalejší „manželství“ s Prvotním čchi-kungem (Tchaj-ťi k osvícení). Hluboce léčivý čchi-kung se otáčí doprava ve směru manifestace, tím soustřeďuje životní sílu v nových tělesných vzorech, které vyjádří zářivé zdraví.  Otáčení Prvotního je doleva – směr rozpouštění a shromažďování životní síly do beztvarého jádra já. 

Zvažte pořízení DVD Deep Healing Qigong (Hluboce léčivý čchi-kung) a Primordial Qigong (Prvotní čchi-kung), pokud pracujete na vážné krizi identity nebo život ohrožující nemoci. Nebo jen můžete mít obě ve své knihovně vyčkávající, až budete připraveni zažít součinnost mezi oběma formami. Možná je budete chtít mít při ruce pro případ, že je budete náhle chtít půjčit členu rodiny nebo příteli, který bude mít fyzickou nebo duchovní krizi.

Součinnost těchto dvou forem zavádí rychlejší, dramatičtější a dokonce vyšší oktávu fyzického sebe-léčení a duchovního znovuzrození. Chcete-li se zcela vyléčit z vážného vzoru nemoci může to vyžadovat až 3 hodiny denní praxe (může být rozložena během dne). V tomto případě je nejlepší praktikovat více než jednu formu čchi-kungu, aby se maximalizoval posun ve vašich energetických vzorech na vytvoření nového zdravého já. 

 

Pro více informací o Primordial Qigong (Prvotním čchi-kungu): www.TaiChi-Enlightenment.com

Objednávka: ORDER NOW

Poznámka překladatele: Odrazuje-li vás angličtina, tak si k zakoupenému DVD můžete u mě pořídit překlad, který už je zpracovaný. 

Kontakt

Jaroslav Holeček jaroslav.holecek@seznam.cz