Pozvěte magickou proudící přítomnost do svého života

 

Michael Winn

https://www.taichi-enlightenment.com

 

Vítejte. Jaké máte štěstí! Narazili jste na magickou šanci, možná jednu z nejdůležitějších v celém svém životě. 35 let jsem hledal tajemství osvícení u desítek duchovních učitelů. Testoval jsem mnoho meditačních systémů starověkých tajemných škol po celé planetě – čínské, indické, řecké, egyptské, africké a šamanské od severního pólu. Shledal jsem, že jsou všechny hodnotné. Některé jsou vhodnější pro zaměstnaného moderního člověka západu. Z nich se jen několik málo vypořádá s problémem těla a ducha. Nebo mají praktický, systematický způsob zpřístupnění energetického pole, které je spojuje. Hledal jsem cestu, která pracuje současně na léčení těla i duše.

 

Jmenuji se Michael Winn. Chci s vámi sdílet to nejlepší z mých objevů. Máte příležitost zažít přímý přenos skupiny velkých osvícených taoistických mistrů. Můžete zažít jejich duchovní přítomnost jednoduše prováděním elegantního tchaj-ťi k osvícení, 15-ti minutovou formou. Skupina taoistických mistrů, na které se odvolávám, je vedena velkým mistrem všech mistrů tchaj-ťi, taoistickým mudrcem Čchang San Fengem.

 

Asi před 800 lety založil Čchang San Feng původní formu 13 pohybů tchaj-čch´ na sebeobranu. Byla to jemná forma zaměřená na poddajné principy tao, takže se mniši mohli bránit před loupežníky bez pádu do agresivních zabíjejících technik, které by pokazily (zničily) jejich duchovní cestu.

 

Ale málokdo si uvědomuje, že velký mistr Čchang San Feng vytvořil druhou zkrácenou formu, která aplikovala tchaj-ťi k osvícení, spíše než k sebeobraně. Obsahuje také 13 pohybů: 12 pohybů Země a jeden pohyb Nebe, které se dělají 50 krát, desetkrát v každém z pěti směrů. Byly tajně praktikovány linií taoistických mistrů po 800 let.

 

Toto tajemství tchaj-ťi k osvícení nebo prvotní čchi-kung mě naučil 81-letý  Ču-Chuej, laskavý a usměvavý čínský mistr, který dokázal roztát srdce. (Uvidíte ho ve videu). Říká, že mu vyléčilo jaterní karcinom a ochránilo od násilného zneužívání během kulturní revoluce. Naučil se ho od  106- let starého taoistického mistra Li-Tchung, který žil na hoře Wudang. Čhu-Chuej byl, když byl mladší, národním čínským šampiónem tchaj-ťi meče, a mistr Li Tchung si ho oblíbil.

 

Mystická hora Wudang, kde žil ve 13. století Čchang San Feng, se nedávno proslavila filmem Tygr a drak. Ve své době byl Čchang San Feng nejznámější jako duchovní mudrc a adept vnitřní alchymie, ne jako mistr bojových umění. Čínský císař poslal 30000 lidí vybudovat chrám na hoře Wudang, jen aby se mu zavděčil. Čchang San Feng odmítl místo na dvoře a místo toho zmizel ve věku 95 let v divočině hory Wudang. Potom – podle záznamů – se opět pravidelně objevoval po stovkách let a učil lidi tajemstvím tao. Proto získal pověst „taoistického nesmrtelného“.

 

Tchaj-ťi k osvícení nebylo nikdy vyučováno nezasvěcencům, až v poslední době. Jsem jedním z prvních učitelů kvalifikovaných vyučovat ho na západě. V Číně bylo většinou udržovaným tajemstvím po 800 let, protože bylo považováno za příliš silné, aby bylo uvolněno pro netrénovanou veřejnost.

 

Naštěstí pro nás se časy změnily. Tato tajná forma tchaj-ťi nyní unikla z čínských mystických hor a může být na vašem prahu během několika dnů od vašeho objednání tohoto pozoruhodného a krásného videa, nafilmovaného na mocné, divoké hoře a u jezera.

Přeložil: Jaroslav Holeček 2012
Kontakt

Jaroslav Holeček jaroslav.holecek@seznam.cz